O společnosti ROKADO trans s.r.o.

 

Firma ROKADO trans s.r.o. je jedním z nejznámějších a zároveň nejdéle působících dopravců v České republice.

 

Během dlouhých 15 let načerpala řadu zkušeností z oblasti bezpečné kamionové přepravy nákladu za pomocí plachtových návěsů.

 

Kromě přepravy klasických břemen se společnost specializuje také na přepravu objemných nákladů, jež je zajišťována vlastními podvalníky.

 

Své služby společnost nabízí na celém území České republiky, ale i v rámci států Evropské unie.

 

Historie firmy

Rok 2009 byl pro tuzemské dopravce zlomový. Právě v tuto dobu totiž spatřil světlo světa nový kamionový přepravce ROKADO trans s.r.o.

 

ROKADO trans s.r.o. původně představovala menší rodinnou firmu, která se ovšem v průběhu let zformovala do obřích rozměrů a v současnosti úspěšně konkuruje velkým zahraničním přepravcům.

 

Společnost se může pochlubit bohatými zkušenostmi v oblasti přepravy celovozovek, sběráků, lesních a stavebních strojů i nadrozměrných nákladů a to jak na území České republiky, tak i v zahraniční.

 

Filosofie společnosti ROKADO trans s.r.o.

Mezi základní pilíře, na nichž firma ROKADO trans s.r.o. stabilně stojí, patří nepochybně individuální přístup k zákazníkům a jejich potřebám, profesionální služby zajištěné týmem odborníků, loajalita, spolehlivost a zabezpečení přepravovaných břemen.

 

Vozový park společnosti je neustále obnovován, čímž je zajištěno snižování nákladů na provoz a zároveň zvyšování efektivity a rychlosti přepravy.

 

Hledáte-li spolehlivého přepravce, který nabízí své profesionální služby nejen na území České republiky, ale také napříč státy Evropské unie, je sázka na firmu ROKADO trans s.r.o. sázkou na jistotu!

© Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů

11 Studio | Tvorba stránek | Grafika